Семки од лубеница (50гр.)

Семки од лубеница (50гр.)

45 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 1600046
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
- Без глутен
- Погодни за вегани
- СУПЕРХРАНА
- Високо количество на протеин
- Природно богати со калиум, фосфор и магнезиум

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS