Супер Колачи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Супер Колачи со Јаткасти плодови, Семиња и Темно чоколадо (216гр.)
Супер Колачи со Јаткасти плодови, Семиња и Темно чоколадо Виталиа супер колачите со јаткасти плод..
78 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Супер колачи со Лимон, Ѓумбир и Куркума  (180гр.)
Супер колачи со Лимон, Ѓумбир и Куркума Подготвени сте за уникатната арома на лимон да ви ги раз..
58 ден.
без ДДВ: 55 ден.
Супер Колачи Мед и Млеко (180гр.)
Супер Колачи Мед и Млеко Овие колачи се приготвени по уникатен рецепт, со 100% целозрнести житари..
58 ден.
без ДДВ: 55 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS