Смути TO GO - Имуно Микс (150гр.)

Смути TO GO - Имуно Микс (150гр.)

100 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 2200053
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:
- Вегански производ
- Без додаден шеќер
- Без глутен
- Суперхрана
- Природни состојки
- Без палмино масло
- Содржи висок процент на диетални влакна

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS