RAW барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао (30гр)
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао RAW BAR плочката со урма, бадем, чиа и какао е идеалната комб..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, смоква, индиски орев и амарант (30гр.)
Raw Bar со урма, смоква, индиски орев и амарант Овој Raw bar претставува вкусен микс од уникатни ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, орев и јагодa (30гр.)
RAW BAR со урма, орев и јагодa Raw bar плочката со урма, орев и јагода е уникатен микс од 100% си..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS