Кранчи мусли со портокал и чоколадо (375гр.)

Кранчи мусли со портокал и чоколадо (375гр.)

89 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 1052060
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Кранчи мусли со портокал и чоколадо - Микс од крцкави мусли, парчиња темно чоколадо и сушен портокал со извонреден природен вкус и арома, засладени со кафеав шеќер. Произведени според оригинален рецепт од најквалитетно овошје и житни снегулки. Го снабдуваат организмот со неопходните јаглехидрати и даваат енергија за активен ден. Ви го препорачуваме како здрав и вкусен оброк во текот на целиот ден.

Калориска вредност: 55гр.+ 100мл. млеко(3,2 м.м) содржат 290 ккал

100гр. содржат 413 ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS