Go nutri овесна каша со малина (55гр.)

Go nutri овесна каша со малина (55гр.)

17 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 1100013
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно слатко и здраво инстант задоволство, без разлика дали си дома, на работа, во друштво. Само одбери Go Nutri инстант овесна каша на Виталиа и уживај во балансираниот микс од меки овесни снегулки, пченични нукулци, и малина, засладени со Stevia или фруктоза. Go Nutri - инстант овесните кашички ја красат вашата динамика со насмевка и здравје, во секој дел од денот.

Калориска вредност: 55гр. + 150л. вода содржат 192ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS