Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо (25гр.)

Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо (25гр.)

6 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 1250042
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо  - Микс од 4 видови интегрални житарици (овес, ориз, пченка, pж) со парчиња сушена кајсија, декорирано со темно чоколадо.

Go nutri мусли бар е засладен со кафеав шеќер Demerara. Хранлива, лесна и вкусна житна ужина за секој дел од денот.Одличен избор за деца, тинејџери, млади, возрасни, спотисти, бремени жени, вегетаријанци и сите кои се грижат за своето здравје.

Калориска вредност- 25г/1бар содржат 92 ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS