Antioxidant bar (30гр.)

Antioxidant bar (30гр.)

14 ден.
Производител: Виталиа
Шифра на производ: 1253002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Антиоксидант житна плочка - микс од крцкави житарици и портокал збогатени со витамините А, Ц и Е, делумно прелиен од темно чоколадо. Одлична слатка закуска со природни антиоксиданти, неопходни за вашиот организам да го постигне идеалниот. Житните плочки се погодни за деца, тинејџери, возрасни, трудници, спортисти и сите кои се грижат за своето здравје

Калориска вредност- 30г содржат 128 ккал

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Поврзани производи

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS