Виталиа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Biters2go мини житна плочка со ананас прелиена бело чоколадо и стевиа засладувач  во цилиндер (210гр.)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
121 ден.
без ДДВ: 115 ден.
Biters2go мини житна плочка со сушено овошје и јаткасто овошје во цилиндер (210гр)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Go nutri мини овесни крекери со маслинка и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Go nutri мини овесни крекери со пармезан и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
35 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Go nutri мусли бар со јагода и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња јагода, делумно прелиени со бел крем. Go nutri м..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо (25гр.)
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо - Микс од 5 видови интегрални житарици ( овес, ориз..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.
Go nutri мусли бар со брусница и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена брусница, делумно прелиени со бел крем. G..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со капина и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена капина, делумно прелиени со бел крем. Go ..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri Овесна каша малина 550г
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно ..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Go nutri Овесна каша со јаткасто овошје (75гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со јаткасто овошје •Балансирана мешавина од меки овесни снег..
17 ден.
без ДДВ: 16 ден.
Go Nutri овесни солени крекери со мешан зеленчук и семки од тиква (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Go Nutri овесните солени крекери со семе од сусам, лен и оригано (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао (30гр)
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао RAW BAR плочката со урма, бадем, чиа и какао е идеалната комб..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, орев и јагодa (30гр.)
RAW BAR со урма, орев и јагодa Raw bar плочката со урма, орев и јагода е уникатен микс од 100% си..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, смоква, индиски орев и амарант (30гр.)
Raw Bar со урма, смоква, индиски орев и амарант Овој Raw bar претставува вкусен микс од уникатни ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Take away Go nutri овесна каша со вкус на малина (85гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
41 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Take away Гранола муслите со јаткасто овошје (90гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Кранчи мусли со банана и чоколада (90г)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Чоколадно мусли + обезмастено млеко во прав (110гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Turbinado нерафиниран кафеав шеќер од шеќерна трска (450гр.)
Turbinado нерафинираниот кафеав шеќер се карактеризира со одлична арома и вкус кој потекнува ..
38 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Turbinado нерафиниран кафеав шеќер од шеќерна трска (900гр.)
Turbinado нерафинираниот кафеав шеќер се карактеризира со одлична арома и вкус кој потекнува од п..
76 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска овесна каша со јаболко и цимет (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Безглутенска овесна каша со јагода (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Fusilli (250г.)
Виталиа безглутенските пченкарни фусили создадени се исклучиво од природни состојки. Уживајте во ..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Penne Rigate (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Penne Rigate е паста во која ке ужива целото семејст..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Spaghetti (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Spaghetti е паста во која ке ужива целото семејство!..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенски бар со бадем, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Барот со киноа и овесни снегулки содржи толку многу бадеми и чоколада што ги задоволува сите потр..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Безглутенски бар со малина, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Со едноставна комбинација на малини, киноа, ванила и темно чоколадо уживајте во секоја  пауз..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Безглутенски крекери со пармезан и спанаќ (75 гр.)
Направени од висококвалитетни продукти и суперхрана(киноа, ленено семе, интегрален сусам), овие б..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Безглутенски крекери со чили и кромид (75 гр.)
Уникатни крекери со крцкава структура. Комбинацијата од киноа, ленено семе, сусам, интегрален ори..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Битес Микс 364г
Ново пакување Biters2go Mix од Виталиа за поголемо уживање. Мини житни плочки - со ананас без дод..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS