Диет десерти

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Растителен какao крем со фруктоза (230гр.)
Растителениот какао крем со фруктоза претставува вкусен, сладок десерт направен со фруктоза. Веге..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Diabet Hon (250гр.)
Diabet Hon е вкусен десерт кој содржи природни состојки, билки и екстракт од полен. 100% природен..
127 ден.
без ДДВ: 121 ден.
Диет какао крем табла  со фруктоза (100гр.)
Диет какао крем таблата со фруктоза претставува вкусен и сладок продукт за секој кој дава преднос..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS