Диет џем со стевиа

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диететски екстра џем од слива со Sweet Stevia засладувач и 60% сливи (230гр.)
Диететскиот екстра џем од сливи со Sweet Stevia засладувач е произведен по оригинален рецепт од 6..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Диететски екстра џем од кајсија со Sweet Stevia засладувач и 60% свежи кајсии (230гр.)
Диететскиот екстра џем од кајсија со Sweet Stevia засладувач е произведен по оригинален рецепт од..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS