Дијабетика

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Диететски екстра џем од слива со Sweet Stevia засладувач и 60% сливи (230гр.)
Диететскиот екстра џем од сливи со Sweet Stevia засладувач е произведен по оригинален рецепт од 6..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Растителен какao крем со фруктоза (230гр.)
Растителениот какао крем со фруктоза претставува вкусен, сладок десерт направен со фруктоза. Веге..
99 ден.
без ДДВ: 94 ден.
Diabet Hon (250гр.)
Diabet Hon е вкусен десерт кој содржи природни состојки, билки и екстракт од полен. 100% природен..
127 ден.
без ДДВ: 121 ден.
Диет какао крем табла  со фруктоза (100гр.)
Диет какао крем таблата со фруктоза претставува вкусен и сладок продукт за секој кој дава преднос..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Диет џем од праска (370гр.)
Диет екстра џем од праска е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува од ..
94 ден.
без ДДВ: 89 ден.
Диет џем од слива (370гр.)
Диет екстра џем од модри сливи е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнув..
89 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Диет џем од кајсија (370гр.)
Диет екстра џем од кaјсија е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува од..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Диет џем од капина (370гр.)
Диет екстра џем од капина е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува од ..
120 ден.
без ДДВ: 114 ден.
Диет џем од јагода (370гр.)
Диет екстра џем од јагода е произведен по традиционален рецепт од 55% свежо овошје кое потекнува од ..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Диететски екстра џем од кајсија со Sweet Stevia засладувач и 60% свежи кајсии (230гр.)
Диететскиот екстра џем од кајсија со Sweet Stevia засладувач е произведен по оригинален рецепт од..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Врз основа на 1 оценки.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS