Овесни каши

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенска овесна каша со јаболко и цимет (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Безглутенска овесна каша со јагода (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Go nutri Овесна каша со чиа и вкус на карамела (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со чиа и вкус на карамела • Балансирана мешавина од мек..
18 ден.
без ДДВ: 17 ден.
Go nutri Овесна каша со брусница и хељда (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со брусница и хељда  • Балансирана мешавина од мек..
19 ден.
без ДДВ: 18 ден.
Go nutri Овесна каша со банана, чоколадо и киноа (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со банана, чоколадо и киноа • Балансирана мешавина од м..
19 ден.
без ДДВ: 18 ден.
Go nutri Овесна каша малина 550г
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно ..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Go nutri Овесна каша со јаткасто овошје (75гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со јаткасто овошје •Балансирана мешавина од меки овесни снег..
17 ден.
без ДДВ: 16 ден.
Детска овесна каша со ванила, без додаден шеќер (300гр.)
Виталиа детската каша со ванила вкус, без додаден шеќер е создадена за здрави детски насмевки. Со..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Детска овесна каша со чоколадо, со ниска содржина на шекер  (300гр.)
Виталиа детската овесна каша со чоколадо е создадена за здрави детски насмевки. Креирана со намал..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Go nutri овесна каша со малина (55гр.)
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно ..
17 ден.
без ДДВ: 16 ден.
Врз основа на 2 оценки.
Go nutri овесна каша со чоколадо (55гр.)
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на чоколадо за само 2 минути? Имај со тебе две минутн..
17 ден.
без ДДВ: 16 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS