Житни снегулки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
4 житни снегулки (300гр.)
4 житни снегулки се неутрална, добро балансирана храна, произведена од интегрални житни зрна, чиј..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Снегулки со трици (300 гр.)
Пченичните снегулки со трици претставуваат добро избалансирана храна со извонреден вкус. составен..
70 ден.
без ДДВ: 67 ден.
Go nutri овесни снегулки (500гр.)
Овесните снегулки претставуваат одлично избалансирана, нетретирана и природна храна. Не содржат х..
46 ден.
без ДДВ: 44 ден.
’Ржани снегулки (300гр.)
’Ржаните снегулки се природна и здрава храна. Обилуваат со јагленородни хидрати, витамини и минер..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Стабилизирани и сушени пченични трици (200гр.)
Пченичните трици се богати со диетални влакна. Го регулираат варењето на храната и го подобруваат..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.
Пченични снегулки (300гр.)
Пченичните снегулки се неутрална, нетретирана и добро балансирана храна. Произведени се од интегр..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Јачменови снегулки (300гр.)
Јачменовите снегулки се природна и здрава храна, без адитиви и конзерванси. Обилуваат со хранливи..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS