Експандирани жита

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Експандирани 4 жита со фруктоза (100гр.)
Експандираните 4 жита со фруктоза претставуваат здрава, диететска храна богата со растителни, јаг..
43 ден.
без ДДВ: 41 ден.
Експандирана пченица со фруктоза (85гр.)
Експандираната пченица со фруктоза претставува здрава, диететска храна богата со растителни, јагл..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Природен експандиран ориз незасладен (100гр.)
Природениот незасладен експандиран ориз претставува здрава, диететска храна богата со растителни,..
22 ден.
без ДДВ: 21 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS