Корнфлекс

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Go nutri корфлекс без шеќер со инулин (250гр.)
Крцкави и вкусни Go nutri пченкарни снегулки без додаток на шеќер, содржат само природно присутни..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Корнфлекс без шеќер (300гр.)
Корнфлексот без шеќер е многу здрав и хранлив производ добиен од пченка. Богат е со скроб, протеи..
75 ден.
без ДДВ: 71 ден.
Корнфлекс (250гр.)
Корнфлексот е многу здрав и хранлив производ добиен од пченка. Богат е со скроб, протеини, минера..
56 ден.
без ДДВ: 53 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS