Гранола мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гранола мусли со јаткасто овошје + Mg+B комплекс (500гр.)
Гранола муслите со јаткасто овошје збогатени со Магнезиум и Б комплекс претставуваат оригинал..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Гранола мусли со мед и бадем со Б комплекс и железо (500гр.)
Гранола муслите со мед и бадем претставуваат оригинална мешавина од овесни снегулки, бадеми и..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Гранола мусли со јаткасто овошје + Mg+B комплекс (350гр.)
Гранола муслите со јаткасто овошје збогатени со Магнезиум и Б комплекс претставуваат оригинална м..
88 ден.
без ДДВ: 84 ден.
Гранола мусли со мед и бадем со Б комплекс и железо (350гр.)
Гранола муслите со мед и бадем претставуваат оригинална мешавина од овесни снегулки, бадеми и мед..
88 ден.
без ДДВ: 84 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS