Кранчи мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Кранчи мусли со цитрусни плодови (600гр.)
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус. Произв..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Кранчи мусли со цитрусни плодови (375гр.)
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус. Произв..
107 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Мусли кранчи детско бело чоколадо без додаден шеќер 300г
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Мусли кранчи детско јагода без додаден шеќер 300г
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Кранчи мусли со портокал и чоколадо (375гр.)
Кранчи мусли со портокал и чоколадо - Микс од крцкави мусли, парчиња темно чоколадо и сушен порто..
89 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Кранчи мусли со брусница (375гр.)
Кранчи мусли со Брусница – Микс од крцкави мусли и сушена брусница. Избалансирана здрава храна, з..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Кранчи мусли со брусница (600гр.)
Кранчи мусли со Брусница – Микс од крцкави мусли и сушена брусница. Избалансирана здрава храна, з..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Врз основа на 1 оценки.
Кранчи мусли со тропско овошје (375гр.)
Кранчи мусли со Тропско овошје  - Микс од крцкави мусли и тропско овошје ананас, папаја, ман..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Кранчи мусли со тропско овошје (600гр.)
Кранчи мусли со Тропско овошје  - Микс од крцкави мусли и тропско овошје ананас, папаја, ман..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Кранчи мусли со капина и малина (375гр.)
Кранчи мусли со капина и малина  - Микс од крцкави мусли , сушена капина и малина. Избаланси..
101 ден.
без ДДВ: 96 ден.
Кранчи мусли со капина и малина (600гр.)
Кранчи мусли со капина и малина  - Микс од крцкави мусли , сушена капина и малина. Избаланси..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Кранчи мусли со јаболко и лешници (375гр.)
Кранчи мусли со јаболко и лешници - Микс од крцкави мусли, лешници и сушени јаболка. Избалансиран..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Кранчи мусли со јаболко и лешници (600гр.)
Кранчи мусли со јаболко и лешници - Микс од крцкави мусли, лешници и сушени јаболка. Избалансиран..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Кранчи мусли со банана и чоколадо (375гр.)
Кранчи мусли со банана и чоколадо - Микс од крцкави мусли, чоколадо и бабана чипс. Избалансирана ..
90 ден.
без ДДВ: 86 ден.
Кранчи мусли со банана и чоколадо (600гр.)
Кранчи мусли со банана и чоколадо - Микс од крцкави мусли, чоколадо и бабана чипс. Избалансирана ..
135 ден.
без ДДВ: 129 ден.
Кранчи мусли со темно чоколадо и чиа (350гр.)
Кранчи мусли со темно чоколадо и чиа се супер вкусна и здрава комбинација од кркави житарици, сем..
92 ден.
без ДДВ: 88 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS