V for Vitality мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
V for Vitality мултижитни снегулки со чиа и крцкави чоколадни житарици (300гр.)
Кранчи мусли со темно чоколадо и чиа - Оригинален микс од мултижитни снегулки, кранчи мусли со те..
89 ден.
без ДДВ: 85 ден.
V for Vitality мултижитни снегулки со 30% овошје (300гр.)
“V for Vitality” мултижитните снегулки од цело зрно со 30% овошје претставуваат балансиран оброк ..
97 ден.
без ДДВ: 92 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS