Slimline мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SLIMLINE Кранчи мусли (250гр.)
SLIMLINE Кранчи мусли се мешавина од житни снегулки со калинка, јагода и содржат 30% помалку кало..
93 ден.
без ДДВ: 89 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS