Take away мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Take away Кранчи мусли со банана и чоколада (90г)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Go nutri овесна каша со вкус на малина (85гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
41 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Take away Гранола муслите со јаткасто овошје (90гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Чоколадно мусли + обезмастено млеко во прав (110гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS