Регулар мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мусли Шумско Овошје (250гр)
МУСЛИ ШУМСКО ОВОШЈЕ 80%  целозрнести житарици Содржи лиофилизирано незасладено овошје ..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Јаткасто Овошје и Семиња (250гр)
МУСЛИ ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ - со сирови јатки Снегулки од цело зрно 17%  сирово јаткасто ов..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Тропско Овошје (250гр)
ЕГЗОТИК МУСЛИ - со сирови кокосови листови Содржат 2 вида целозрнести снегулки 35% овошје ..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Класик (250г)
КЛАСИК МУСЛИ - со сирово суво грозје 62% целозрнести житарици 4 различни видови житарици ..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Мусли Чоколадо (250г)
   ЧОКОЛАДНИ МУСЛИ 70% целозрнести снегулки од овес 20% чоколадо Извор на протеи..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Базис мусли (300гр.)
Вкусна мешавина од овесни, јачменови, пченични и ’ржани снегулки, сончогледово семе и сусам. Базис м..
62 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Мусли Чоколадо (1000гр.)
Ако сте љубител на чоколадото, еве начин како да го конзумитате во здрав појадок или ужина. Витал..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Мусли за појадок (1000гр.)
Муслите за појадок имаат богат нутритивен профил и содржат 79% житни снегулки, суво овошје (банана и..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Овошни мусли (1000гр.)
Муслите Овошје се мешавина од сушено овошје и содржи 70% житни снегулки и 30% овошје (суво грозје..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Фит&Актив мусли (650гр.)
Муслите Фит&Aктив на Виталиа се стручно креирана рецептура од врвни компоненти, кои се истакнува..
141 ден.
без ДДВ: 134 ден.
Тропикал мусли (750гр.)
Тропикал муслите претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома. Произвед..
133 ден.
без ДДВ: 127 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS