Мусли

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенска овесна каша со јаболко и цимет (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Безглутенска овесна каша со јагода (60гр.)
-Не содржат глутен и се погодни за лица кои се интолерантни на глутен -30% помалку шеќер -50% ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Мусли Шумско Овошје (250гр)
МУСЛИ ШУМСКО ОВОШЈЕ 80%  целозрнести житарици Содржи лиофилизирано незасладено овошје ..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Јаткасто Овошје и Семиња (250гр)
МУСЛИ ЈАТКАСТИ ПЛОДОВИ - со сирови јатки Снегулки од цело зрно 17%  сирово јаткасто ов..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Тропско Овошје (250гр)
ЕГЗОТИК МУСЛИ - со сирови кокосови листови Содржат 2 вида целозрнести снегулки 35% овошје ..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Мусли Класик (250г)
КЛАСИК МУСЛИ - со сирово суво грозје 62% целозрнести житарици 4 различни видови житарици ..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Мусли Чоколадо (250г)
   ЧОКОЛАДНИ МУСЛИ 70% целозрнести снегулки од овес 20% чоколадо Извор на протеи..
55 ден.
без ДДВ: 52 ден.
Go nutri Овесна каша со чиа и вкус на карамела (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со чиа и вкус на карамела • Балансирана мешавина од мек..
18 ден.
без ДДВ: 17 ден.
Go nutri Овесна каша со брусница и хељда (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со брусница и хељда  • Балансирана мешавина од мек..
19 ден.
без ДДВ: 18 ден.
Go nutri Овесна каша со банана, чоколадо и киноа (60гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со банана, чоколадо и киноа • Балансирана мешавина од м..
19 ден.
без ДДВ: 18 ден.
Кранчи мусли со цитрусни плодови (600гр.)
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус. Произв..
152 ден.
без ДДВ: 145 ден.
Кранчи мусли со цитрусни плодови (375гр.)
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус. Произв..
107 ден.
без ДДВ: 102 ден.
Мусли кранчи детско бело чоколадо без додаден шеќер 300г
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Мусли кранчи детско јагода без додаден шеќер 300г
Виталиа крцкавите мусли претставуваат добро избалансирана здрава храна со извонреден вкус и арома..
100 ден.
без ДДВ: 95 ден.
Go nutri Овесна каша малина 550г
Замисли си здрава овесна каша со богат вкус на малина за само 2 минути? Имај со тебе две минутно ..
143 ден.
без ДДВ: 136 ден.
Go nutri Овесна каша со јаткасто овошје (75гр.)
Виталиа Go Nutri инстант овесна каша со јаткасто овошје •Балансирана мешавина од меки овесни снег..
17 ден.
без ДДВ: 16 ден.
Take away Кранчи мусли со банана и чоколада (90г)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Go nutri овесна каша со вкус на малина (85гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
41 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Take away Гранола муслите со јаткасто овошје (90гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Take away Чоколадно мусли + обезмастено млеко во прав (110гр)
Ние знаеме дека утрата ви се динамични, а денот ви е исполнет со голем број обврски. Токму во таа..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Гранола мусли со јаткасто овошје + Mg+B комплекс (500гр.)
Гранола муслите со јаткасто овошје збогатени со Магнезиум и Б комплекс претставуваат оригинал..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Гранола мусли со мед и бадем со Б комплекс и железо (500гр.)
Гранола муслите со мед и бадем претставуваат оригинална мешавина од овесни снегулки, бадеми и..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
V for Vitality мултижитни снегулки со чиа и крцкави чоколадни житарици (300гр.)
Кранчи мусли со темно чоколадо и чиа - Оригинален микс од мултижитни снегулки, кранчи мусли со те..
89 ден.
без ДДВ: 85 ден.
Sport muesli со кокос и темно чоколадо (350гр.)
Започнете го денот со здрав и оригинален протеински оброк од Sport muesli со кокос и темно чокола..
137 ден.
без ДДВ: 130 ден.
Go nutri корфлекс без шеќер со инулин (250гр.)
Крцкави и вкусни Go nutri пченкарни снегулки без додаток на шеќер, содржат само природно присутни..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Детска овесна каша со ванила, без додаден шеќер (300гр.)
Виталиа детската каша со ванила вкус, без додаден шеќер е создадена за здрави детски насмевки. Со..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Детска овесна каша со чоколадо, со ниска содржина на шекер  (300гр.)
Виталиа детската овесна каша со чоколадо е создадена за здрави детски насмевки. Креирана со намал..
95 ден.
без ДДВ: 90 ден.
Базис мусли (300гр.)
Вкусна мешавина од овесни, јачменови, пченични и ’ржани снегулки, сончогледово семе и сусам. Базис м..
62 ден.
без ДДВ: 59 ден.
Мусли Чоколадо (1000гр.)
Ако сте љубител на чоколадото, еве начин како да го конзумитате во здрав појадок или ужина. Витал..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.
Мусли за појадок (1000гр.)
Муслите за појадок имаат богат нутритивен профил и содржат 79% житни снегулки, суво овошје (банана и..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Овошни мусли (1000гр.)
Муслите Овошје се мешавина од сушено овошје и содржи 70% житни снегулки и 30% овошје (суво грозје..
195 ден.
без ДДВ: 186 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS