Sport барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Sport bar протеинска житна плочка со кикирики, прелиена со млечно чоколадо (60гр.)
Sport bar е протеинска житна плочка со кикирики, прелиена со млечно чоколадо и збогатена со протеин ..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Sport bar протеинска житна плочка со вкус на ананас прелиена со бело чоколадо (60гр.)
Одличен високо протеински бар со 35% протеини (21 g протеини во 60g бар). Претставува балансирана фо..
66 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Sport bar протеинска житна плочка прелиена со темно чоколадо (60гр.)
Хранлив високо протеински бар со 32% протеини (19,2g протеини во 60g бар) Vitalia Sport bars прет..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS