Regular барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Мусли тропикал бар (30гр.)
Мусли тропикал бар - мусли плочка со житни снегулки, тропско овошје и суво грозје претставува здр..
10 ден.
без ДДВ: 9 ден.
Мусли диабет бар (30гр.)
Мусли диабет бар – мусли плочка со интегрални жита и семиња претставува здрава и вкусна диетална ..
10 ден.
без ДДВ: 9 ден.
Мусли бар со брусница (6 х 30гр.)
Мусли бар со брусница – мусли плочка со житни снегулки и парчиња брусница збогатена со Ca & M..
52 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Мусли бар со брусница (30гр.)
Мусли бар со брусница – мусли плочка со житни снегулки и парчиња брусница збогатена со Ca & M..
10 ден.
без ДДВ: 9 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS