Премиум барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Choco&nuts bar  (6 x 35гр.)
Choco&nuts bar е микс од крацкави житарки и лешник, богати со калциум, магнезиум и железо, це..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Choco&nuts bar (35g.)
Choco&nuts bar е микс од крацкави житарки и лешник, богати со калциум, магнезиум и железо, це..
14 ден.
без ДДВ: 13 ден.
Redfruit bar (6 x 35гр.)
Житната плочка со црвени овошја и прелив од јогурт е неверојатен микс од крцкави житарици и црвен..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Redfruit bar (35гр.)
Житната плочка со црвени овошја и прелив од јогурт е неверојатен микс од крцкави житарици и црвен..
14 ден.
без ДДВ: 13 ден.
Antioxidant bar  ( 6 x 30гр.)
Антиоксидант житна плочка - микс од крцкави житарици и портокал збогатени со витамините А, Ц и Е,..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Antioxidant bar (30гр.)
Антиоксидант житна плочка - микс од крцкави житарици и портокал збогатени со витамините А, Ц и Е,..
14 ден.
без ДДВ: 13 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS