Гранола барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бар Гранола Микс (400гр.)
Гранола микс бар со јаболко & цимет, орев & лешник и мед & бадем - совршена комби..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Гранола бар со јаболко & цимет (6 х 35гр.)
Гранола бар со јаболко & цимет - совршена комбинација на овесни снегулки и суво јаболко, засл..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Гранола бар со јаболко & цимет (35гр. 2 Х 17,5гр.)
Гранола бар со јаболко & цимет - совршена комбинација на овесни снегулки и суво јаболко, засл..
12 ден.
без ДДВ: 12 ден.
Гранола бар со орев & лешник (6 х 35гр.)
Гранола бар со орев & лешник - совршена комбинација на овесни снегулки и одбрани јаткасти ово..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Гранола бар со орев & лешник (35гр. 2 Х 17,5гр.)
Гранола бар со орев & лешник - совршена комбинација на овесни снегулки и одбрани јаткасти ово..
12 ден.
без ДДВ: 12 ден.
Гранола бар со мед & бадем (6 x 35гр.)
Гранола бар со мед & бадем - житни плочки се совршена комбинација од овесни снегулки (45%), м..
60 ден.
без ДДВ: 57 ден.
Гранола бар со мед & бадем (35гр. 2 Х 17,5гр.)
Гранола бар со мед & бадем - житни плочки се совршена комбинација од овесни снегулки (45%), м..
12 ден.
без ДДВ: 12 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS