Biters2go мини барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Битес Микс 364г
Ново пакување Biters2go Mix од Виталиа за поголемо уживање. Мини житни плочки - со ананас без дод..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Biters2go мини житна плочка со ананас прелиена бело чоколадо и стевиа засладувач  во цилиндер (210гр.)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
121 ден.
без ДДВ: 115 ден.
Biters2go мини житна плочка со сушено овошје и јаткасто овошје во цилиндер (210гр)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Biters 2 Go со кокос и темно чоколадо 144гр (12 Х 12гр)
Практични мини барови кои може да ги понесете секаде со себе, како додаток за енергија во движење..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Biters 2 Go со ванила и темно чоколадо 144гр (12 Х 12гр)
Вiters 2 Go со ванила и темно чоколадо се практични мини барови кои може да ги понесете секаде со..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS