Go nutri мусли барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Go nutri мусли бар со брусница и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена брусница, делумно прелиени со бел крем. G..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со јагода и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња јагода, делумно прелиени со бел крем. Go nutri м..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со капина и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена капина, делумно прелиени со бел крем. Go ..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо (25гр.)
Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо  - Микс од 4 видови интегрални житарици (овес..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо (25гр.)
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо - Микс од 5 видови интегрални житарици ( овес, ориз..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS