Барови

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао (30гр)
RAW BAR со урма, бадем, чиа и какао RAW BAR плочката со урма, бадем, чиа и какао е идеалната комб..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, смоква, индиски орев и амарант (30гр.)
Raw Bar со урма, смоква, индиски орев и амарант Овој Raw bar претставува вкусен микс од уникатни ..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
RAW BAR со урма, орев и јагодa (30гр.)
RAW BAR со урма, орев и јагодa Raw bar плочката со урма, орев и јагода е уникатен микс од 100% си..
29 ден.
без ДДВ: 28 ден.
Go nutri мусли бар со брусница и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена брусница, делумно прелиени со бел крем. G..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со јагода и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња јагода, делумно прелиени со бел крем. Go nutri м..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Go nutri мусли бар со капина и бел крем (25гр.)
Микс од  интегрални житарици со парчиња сушена капина, делумно прелиени со бел крем. Go ..
6 ден.
без ДДВ: 6 ден.
Битес Микс 364г
Ново пакување Biters2go Mix од Виталиа за поголемо уживање. Мини житни плочки - со ананас без дод..
149 ден.
без ДДВ: 142 ден.
Biters2go мини житна плочка со ананас прелиена бело чоколадо и стевиа засладувач  во цилиндер (210гр.)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
121 ден.
без ДДВ: 115 ден.
Biters2go мини житна плочка со сушено овошје и јаткасто овошје во цилиндер (210гр)
•Крцкав и вкусен залак за долготајна енергија кој ја надополнува вашата дневна авантура •Микс..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Sport bar протеинска житна плочка со кикирики, прелиена со млечно чоколадо (60гр.)
Sport bar е протеинска житна плочка со кикирики, прелиена со млечно чоколадо и збогатена со протеин ..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Бар Гранола Микс (400гр.)
Гранола микс бар со јаболко & цимет, орев & лешник и мед & бадем - совршена комби..
63 ден.
без ДДВ: 60 ден.
Sport bar протеинска житна плочка со вкус на ананас прелиена со бело чоколадо (60гр.)
Одличен високо протеински бар со 35% протеини (21 g протеини во 60g бар). Претставува балансирана фо..
66 ден.
без ДДВ: 63 ден.
Biters 2 Go со кокос и темно чоколадо 144гр (12 Х 12гр)
Практични мини барови кои може да ги понесете секаде со себе, како додаток за енергија во движење..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Sport bar протеинска житна плочка прелиена со темно чоколадо (60гр.)
Хранлив високо протеински бар со 32% протеини (19,2g протеини во 60g бар) Vitalia Sport bars прет..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Biters 2 Go со ванила и темно чоколадо 144гр (12 Х 12гр)
Вiters 2 Go со ванила и темно чоколадо се практични мини барови кои може да ги понесете секаде со..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.
Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо (25гр.)
Go nutri мусли бар со кајсија и темно чоколадо  - Микс од 4 видови интегрални житарици (овес..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо (25гр.)
Go nutri мусли бар со банана и темно чоколадо - Микс од 5 видови интегрални житарици ( овес, ориз..
6 ден.
без ДДВ: 5 ден.
Choco&nuts bar  (6 x 35гр.)
Choco&nuts bar е микс од крацкави житарки и лешник, богати со калциум, магнезиум и железо, це..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Choco&nuts bar (35g.)
Choco&nuts bar е микс од крацкави житарки и лешник, богати со калциум, магнезиум и железо, це..
14 ден.
без ДДВ: 13 ден.
Redfruit bar (6 x 35гр.)
Житната плочка со црвени овошја и прелив од јогурт е неверојатен микс од крцкави житарици и црвен..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.
Redfruit bar (35гр.)
Житната плочка со црвени овошја и прелив од јогурт е неверојатен микс од крцкави житарици и црвен..
14 ден.
без ДДВ: 13 ден.
Antioxidant bar  ( 6 x 30гр.)
Антиоксидант житна плочка - микс од крцкави житарици и портокал збогатени со витамините А, Ц и Е,..
76 ден.
без ДДВ: 72 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS