Оризови млека

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
RiceVita Витаминско оризово млеко во прав (300гр.)
RiceVita 10 Витамини + Ca - оризовото млеко во прав со природен вкус и арома со одлично избаланси..
133 ден.
без ДДВ: 127 ден.
RiceVita Ванила оризово млеко во прав (300гр.)
RiceVita Ванила - оризовото млеко во прав со природен вкус и арома на ванила со одлично избаланси..
135 ден.
без ДДВ: 129 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS