Соини млека

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
SoVita Витаминско соино млеко во прав (300гр.)
SoVita 10 витамини+ Са е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома на ванила.Соиното м..
129 ден.
без ДДВ: 123 ден.
SoVita Натурал соино млеко во прав (300гр.)
SoVita натурал е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома на ванила.Соиното млеко е з..
127 ден.
без ДДВ: 121 ден.
SoVita Ванила соино млеко во прав (300гр.)
SoVita ванила е соино млеко во прав со одличен природен вкус и арома на ванила.Соиното млеко е зд..
129 ден.
без ДДВ: 123 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS