Соини паштети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на печурка (105гр.)
Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на печурка претставува вкусен посен и диететс..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на маслинка (105гр.)
Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на маслинка претставува вкусен посен и диетет..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на лук (105гр.)
Вегетаријанската паштета од соја со дискретна арома на лук претставува вкусен посен и диететски о..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на пиперка (105гр.)
Вегетаријанска паштета од соја со дискретна арома на пиперка претставува вкусен посен и диететски..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS