Интегрални галети

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Оризови галети со млечен крем (40 гр.)
 Оризови галети прелиени со какао крем без додаден шеќер, со плус бенефети за вашето здравје..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Оризови галети со бел крем (40 гр.)
  Оризовите галети на Виталиа  можат да се вклопат во многу диети и здрава исхрана како..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Пченкарни галети – солени (130гр.)
Пченичните галети се комбинација од пченка и млечна сол. Претставуваат извор на диетални влак..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.
Оризови галети (100гр.)
Оризовите галети се комбинација од ориз и интегрален ориз. Претставуваат извор на диетални вл..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.
Мултижитни галети (100гр.)
Мултижитните галети се комбинација од интегрални жита: пченица, рж и јачмен. Претставуваат главен..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS