Интегрални крекери

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Go nutri мини овесни крекери со маслинка и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Go nutri мини овесни крекери со пармезан и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
35 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Go nutri овесен крекер со босилек – НОВ ВКУС (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Go Nutri овесни солени крекери со мешан зеленчук и семки од тиква (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Go Nutri овесните солени крекери со семе од сусам, лен и оригано (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS