Здрави грицки

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Семки од лубеница (50гр.)
- Без глутен - Погодни за вегани - СУПЕРХРАНА - Високо количество на протеин - Природно ..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Супер Колачи со Јаткасти плодови, Семиња и Темно чоколадо (216гр.)
Супер Колачи со Јаткасти плодови, Семиња и Темно чоколадо Виталиа супер колачите со јаткасти плод..
78 ден.
без ДДВ: 74 ден.
Супер колачи со Лимон, Ѓумбир и Куркума  (180гр.)
Супер колачи со Лимон, Ѓумбир и Куркума Подготвени сте за уникатната арома на лимон да ви ги раз..
58 ден.
без ДДВ: 55 ден.
Супер Колачи Мед и Млеко (180гр.)
Супер Колачи Мед и Млеко Овие колачи се приготвени по уникатен рецепт, со 100% целозрнести житари..
58 ден.
без ДДВ: 55 ден.
Оризови галети со млечен крем (40 гр.)
 Оризови галети прелиени со какао крем без додаден шеќер, со плус бенефети за вашето здравје..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Оризови галети со бел крем (40 гр.)
  Оризовите галети на Виталиа  можат да се вклопат во многу диети и здрава исхрана како..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Go nutri мини овесни крекери со маслинка и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Go nutri мини овесни крекери со пармезан и семиња (100гр.)
Оригинална фузија со 30% овесни снегулки во кобинација со интегрални жита и семиња (лен и сусам) ..
35 ден.
без ДДВ: 33 ден.
Go nutri овесен крекер со босилек – НОВ ВКУС (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Пченкарни галети – солени (130гр.)
Пченичните галети се комбинација од пченка и млечна сол. Претставуваат извор на диетални влак..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.
Go Nutri овесни солени крекери со мешан зеленчук и семки од тиква (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Go Nutri овесните солени крекери со семе од сусам, лен и оригано (150гр.)
Нов здрав производ Од Виталиа, Моќта на овесот преточена во Go Nutri Овесни солени крекери, здрав..
34 ден.
без ДДВ: 32 ден.
Оризови галети (100гр.)
Оризовите галети се комбинација од ориз и интегрален ориз. Претставуваат извор на диетални вл..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.
Мултижитни галети (100гр.)
Мултижитните галети се комбинација од интегрални жита: пченица, рж и јачмен. Претставуваат главен..
33 ден.
без ДДВ: 31 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS