Бонбониера

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Бонбониера со јагода и бел крем без додаден шеќер (64 гр.)
Оригинална колекција од житни десерти направени со јаткасти плодови и суво овошје! Уживајте во пр..
41 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Бонбониера (256гр.)
Оригинална колекција од житни десерти направени со јаткасти плодови и суво овошје! Уживајте в..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS