Безглутенски производи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Безглутенски крекери со чили и кромид (75 гр.)
Уникатни крекери со крцкава структура. Комбинацијата од киноа, ленено семе, сусам, интегрален ори..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Безглутенски крекери со пармезан и спанаќ (75 гр.)
Направени од висококвалитетни продукти и суперхрана(киноа, ленено семе, интегрален сусам), овие б..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Безглутенски бар со бадем, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Барот со киноа и овесни снегулки содржи толку многу бадеми и чоколада што ги задоволува сите потр..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Безглутенски бар со малина, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Со едноставна комбинација на малини, киноа, ванила и темно чоколадо уживајте во секоја  пауз..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Мусли без глутен со јатки, семиња и какао (300 гр.)
Новите безглутенски мусли со високонутритивен состав од суперхрана  киноа,  јатки, кака..
206 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Мусли без глутен со семиња и овошје (300гр.)
Брусница, малина, капина, боровинка, ананас- безглутенските супермусли изобилуваат со толку многу..
206 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Мусли без глутен со семиња и јаткасто овошје (300гр.)
Го обожавате вкусот на јатки? Ние го имаме вистинскиот избор за вашиот следен појадок. Замислете ..
312 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Spaghetti (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Spaghetti е паста во која ке ужива целото семејство!..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Penne Rigate (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Penne Rigate е паста во која ке ужива целото семејст..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Fusilli (250г.)
Виталиа безглутенските пченкарни фусили создадени се исклучиво од природни состојки. Уживајте во ..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS