Зачини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Вита зачин (200гр.)
Вита зачинот на Виталиа е 100% природен производ со вистинско богатство на сецкан сушен зеленчук,..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Ѓумбир (100гр.)
Ѓумбирот претставува ароматичен зачин и природен лек против широк спектар на заболувања. Доколку ..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS