Нерафинирани масла

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ладно цедено сончогледово масло (1л.)
Ладното цедено сончогледово масло на Виталиа е масло со пријатна арома и богата содржина на витам..
140 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Нерафинирано масло од лен (250мл.)
Нерафинирано масло од лен на Виталиа претставува природен и здрав производ со извонреден вкус и а..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Нерафинирано масло од сусам (250мл.)
Нерафинирано масло од сусам на Виталиа претставува мешавина од естри на глицерол со олеинска и ли..
176 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Нерафинирано масло од тиква (250мл.)
Нерафинираното масло од тиква на Виталиа се добива со механичко пресување и филтрирање на маслото..
272 ден.
без ДДВ: 259 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS