Интегрални брашна

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Ржано интегрално брашно (500гр.)
Интегралното ржано брашно е здрава храна која изобилува со минерали и витамини. Направено од целото ..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Пченично интегрално брашно (500гр.)
Интегралното пченично брашно е вашиот прв чекор кон здрава исхрана. Направено од целото зрно и во се..
40 ден.
без ДДВ: 38 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS