Разно

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Сок од Аронија со дренки (720мл.)
100% природен сок, подготвен од свеж плод. Природно, без конзерванси. Богат со антиоксиданси - Ц вит..
140 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Бонбониера со јагода и бел крем без додаден шеќер (64 гр.)
Оригинална колекција од житни десерти направени со јаткасти плодови и суво овошје! Уживајте во пр..
41 ден.
без ДДВ: 39 ден.
Безглутенски крекери со чили и кромид (75 гр.)
Уникатни крекери со крцкава структура. Комбинацијата од киноа, ленено семе, сусам, интегрален ори..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Безглутенски крекери со пармезан и спанаќ (75 гр.)
Направени од висококвалитетни продукти и суперхрана(киноа, ленено семе, интегрален сусам), овие б..
38 ден.
без ДДВ: 36 ден.
Безглутенски бар со бадем, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Барот со киноа и овесни снегулки содржи толку многу бадеми и чоколада што ги задоволува сите потр..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Безглутенски бар со малина, ванила и темно чоколадо (35 гр.)
Со едноставна комбинација на малини, киноа, ванила и темно чоколадо уживајте во секоја  пауз..
26 ден.
без ДДВ: 25 ден.
Мусли без глутен со јатки, семиња и какао (300 гр.)
Новите безглутенски мусли со високонутритивен состав од суперхрана  киноа,  јатки, кака..
206 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Мусли без глутен со семиња и овошје (300гр.)
Брусница, малина, капина, боровинка, ананас- безглутенските супермусли изобилуваат со толку многу..
206 ден.
без ДДВ: 196 ден.
Мусли без глутен со семиња и јаткасто овошје (300гр.)
Го обожавате вкусот на јатки? Ние го имаме вистинскиот избор за вашиот следен појадок. Замислете ..
312 ден.
без ДДВ: 297 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Spaghetti (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Spaghetti е паста во која ке ужива целото семејство!..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Penne Rigate (250г.)
Виталиа Безглутенската пченкарна паста  Penne Rigate е паста во која ке ужива целото семејст..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Безглутенска пченкарна паста- Fusilli (250г.)
Виталиа безглутенските пченкарни фусили создадени се исклучиво од природни состојки. Уживајте во ..
67 ден.
без ДДВ: 64 ден.
Сок од Аронија со плод (720мл.)
100% природен сок, подготвен од свеж плод. Природно, без конзерванси. Богат со антиоксиданси - Ц ..
140 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Бонбониера (256гр.)
Оригинална колекција од житни десерти направени со јаткасти плодови и суво овошје! Уживајте в..
150 ден.
без ДДВ: 143 ден.
100% Природен оцет од Диви Јаболка (750мл.)
Претставува природен производ добиен со ферментација на непрскани јаболка без додавање вештачки с..
96 ден.
без ДДВ: 91 ден.
Вита зачин (200гр.)
Вита зачинот на Виталиа е 100% природен производ со вистинско богатство на сецкан сушен зеленчук,..
32 ден.
без ДДВ: 30 ден.
Ѓумбир (100гр.)
Ѓумбирот претставува ароматичен зачин и природен лек против широк спектар на заболувања. Доколку ..
114 ден.
без ДДВ: 109 ден.
Ржано интегрално брашно (500гр.)
Интегралното ржано брашно е здрава храна која изобилува со минерали и витамини. Направено од целото ..
45 ден.
без ДДВ: 43 ден.
Пченично интегрално брашно (500гр.)
Интегралното пченично брашно е вашиот прв чекор кон здрава исхрана. Направено од целото зрно и во се..
40 ден.
без ДДВ: 38 ден.
Ладно цедено сончогледово масло (1л.)
Ладното цедено сончогледово масло на Виталиа е масло со пријатна арома и богата содржина на витам..
140 ден.
без ДДВ: 133 ден.
Нерафинирано масло од лен (250мл.)
Нерафинирано масло од лен на Виталиа претставува природен и здрав производ со извонреден вкус и а..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Нерафинирано масло од сусам (250мл.)
Нерафинирано масло од сусам на Виталиа претставува мешавина од естри на глицерол со олеинска и ли..
176 ден.
без ДДВ: 168 ден.
Нерафинирано масло од тиква (250мл.)
Нерафинираното масло од тиква на Виталиа се добива со механичко пресување и филтрирање на маслото..
272 ден.
без ДДВ: 259 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS