Сурутка/Протеини

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Протеин од сурутка со вкус на јагода 100% (900гр.)
•100% Протеин од сурутка со вкус на јагода •Достапно во пакување од 900g •Може да се употребув..
1.520 ден.
без ДДВ: 1.448 ден.
Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (900гр.)
•100% Протеин од сурутка со вкус на ванила •Достапно во пакување од 900g •Може да се употребув..
1.520 ден.
без ДДВ: 1.448 ден.
Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (150гр.)
  •Практично пакување  со зипер, едноставно за отворање и повторно затворање •Достап..
290 ден.
без ДДВ: 276 ден.
Протеин од сурутка 80% (900гр.)
•Претставува комбинација од протеин од кравја, овчја и козја сурутка •Содржи големо количеств..
1.176 ден.
без ДДВ: 1.120 ден.
Протеин од сурутка 80% (100гр.)
•Претставува комбинација од протеин од овчја и козја сурутка •Содржи големо количество протеи..
145 ден.
без ДДВ: 138 ден.
Кравја сурутка (200гр)
•Извор на протеини (12%) •Извор на минерали (Ca, Mg, P, Se) и Б витамини •Содржи мало кол..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS