Медни сирупи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Апибронхи меден сируп (120мл.)
АПИБРОНХИ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апидигест меден сируп (120мл.)
АПИДИГЕСТ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апифорте меден сируп (120мл.)
АПИФОРТЕ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леков..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апитусис меден сируп (120мл.)
АПИТУСИС медниот сируп е природен препарат подготвен од високо квалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS