Глина

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Зелена глина во прав за орална употреба (200гр.)
Зелената глина во прав за орална употреба е високо квалитетен производ кој се препорачува за подг..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Зелена глина за надворешна употреба (500гр.)
Зелената глина се истакнува како најефикасна меѓу многуте типови глина кои постојат. Таа е најцен..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS