Таан

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Таан од интегрален сусам (360гр.)
Таанот од интегрален сусам е 100 % природен производ подготвен според традиционален рецепт, без д..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Таан (720гр.)
Таанот е природен производ подготвен според традиционален рецепт од висококвалитетен македонски с..
279 ден.
без ДДВ: 266 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS