Суплементи

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Протеин од сурутка со вкус на јагода 100% (900гр.)
•100% Протеин од сурутка со вкус на јагода •Достапно во пакување од 900g •Може да се употребув..
1.520 ден.
без ДДВ: 1.448 ден.
Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (900гр.)
•100% Протеин од сурутка со вкус на ванила •Достапно во пакување од 900g •Може да се употребув..
1.520 ден.
без ДДВ: 1.448 ден.
Протеин од сурутка со вкус на ванила 100% (150гр.)
  •Практично пакување  со зипер, едноставно за отворање и повторно затворање •Достап..
290 ден.
без ДДВ: 276 ден.
Протеин од сурутка 80% (900гр.)
•Претставува комбинација од протеин од кравја, овчја и козја сурутка •Содржи големо количеств..
1.176 ден.
без ДДВ: 1.120 ден.
Органско кокосово масло 370мл
Кокосовото масло на Виталиа е од најздравите масла кое се употребува во исхраната. Представув..
247 ден.
без ДДВ: 235 ден.
Протеин од сурутка 80% (100гр.)
•Претставува комбинација од протеин од овчја и козја сурутка •Содржи големо количество протеи..
145 ден.
без ДДВ: 138 ден.
Кравја сурутка (200гр)
•Извор на протеини (12%) •Извор на минерали (Ca, Mg, P, Se) и Б витамини •Содржи мало кол..
53 ден.
без ДДВ: 50 ден.
Таан од интегрален сусам (360гр.)
Таанот од интегрален сусам е 100 % природен производ подготвен според традиционален рецепт, без д..
159 ден.
без ДДВ: 151 ден.
Апибронхи меден сируп (120мл.)
АПИБРОНХИ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апидигест меден сируп (120мл.)
АПИДИГЕСТ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апифорте меден сируп (120мл.)
АПИФОРТЕ медниот сируп е природен препарат подготвен од висококвалитетен мед во комбинација со леков..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Апитусис меден сируп (120мл.)
АПИТУСИС медниот сируп е природен препарат подготвен од високо квалитетен мед во комбинација со леко..
108 ден.
без ДДВ: 103 ден.
Цветен прав - полен (125гр.)
Цветниот прав претставува 100% природен био енергетик за регенерација и ревитализација на организ..
243 ден.
без ДДВ: 231 ден.
Зелена глина во прав за орална употреба (200гр.)
Зелената глина во прав за орална употреба е високо квалитетен производ кој се препорачува за подг..
150 ден.
без ДДВ: 127 ден.
Зелена глина за надворешна употреба (500гр.)
Зелената глина се истакнува како најефикасна меѓу многуте типови глина кои постојат. Таа е најцен..
188 ден.
без ДДВ: 159 ден.
Комбуха (1л.)
Комбухата е природна и здрава освежителна напивка која го прочистува и ревитализира организмот. Прет..
178 ден.
без ДДВ: 170 ден.
Бронховит (400гр.)
Бронховитот е 100% природен диететски производ подготвен од малтекс- јачменов слад, соин лецитин,..
157 ден.
без ДДВ: 150 ден.
Таан (720гр.)
Таанот е природен производ подготвен според традиционален рецепт од висококвалитетен македонски с..
279 ден.
без ДДВ: 266 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS