Жита

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Просо (400гр.)
Содржи јагленохидрати, протеини, масти, минерални материи, витамини од Б комплексот, железо, магн..
69 ден.
без ДДВ: 66 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS