Сушено овошје

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Гоџи бобинки (100гр.)
Гоџи бобинките се природен извор на минерали и витамини. Содржат витамини (витамин Б2, витамин Б1..
131 ден.
без ДДВ: 125 ден.
Сушена и сецкана урма (100гр.)
Урмата е исклучително богата со витамини, минерали и природни шеќери. Изобилува со растителни вла..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Сушено Грозје (100гр.)
Сувото грозје е исклучително богато со растителни влакна (100гр. содржат 9.9гр растителни влакна)..
24 ден.
без ДДВ: 23 ден.
Егзотик микс (200гр.)
Извонредна мешавина на дехидрирани овошја и јаткасти плодови која ќе Ви даде енергија и здравје. Без..
130 ден.
без ДДВ: 124 ден.
Сушен ананас (100гр.)
Ананасот ширум светот е симбол на гостопримливоста. Има сладок и сочен плод со посебен оригинален вк..
36 ден.
без ДДВ: 34 ден.
Сушена папаја (100гр.)
Зрелиот плод папаја може да се користи во свежа состојба или да се суши и таков да се користи како з..
40 ден.
без ДДВ: 38 ден.
Сушена брусница (100гр.)
Сушен и засладен бобинкаст плод со оригинална арома и киселкаст вкус. Изобилува со антиоксиданси, ор..
57 ден.
без ДДВ: 54 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS