Фруктоза

ЛистаМрежа
Прикажи:
Сортирај по:
Fruitin Овошен шеќер (300гр.)
Фруктозата е природен, високо растворлив шеќер кој има најјака засладувачка способност од сите ви..
89 ден.
без ДДВ: 75 ден.

За Виталиа

ВИТАЛИА Никола е фирма чија дејност е производство и трговија на производи  од доменот на здравата храна. Нашата основна цел е снабдување на домашниот и странскиот пазар со природни, вкусни и здрави производи со висок квалитет и пристапна цена. Читај повеќе..

Контакт

  • (02) 32 17 177
  • (02) 32 17 176
  • contact@vitalia.com.mk

Facebook

Vitalia Shop - Виталиа Никола и др. ДОО © 2019. UKION SHOPS